Aktuality.

PROSBA !!!

Prosíme závodníky, aby při najíždění letošní tratě RIDLEY GRAVEL TOUR 2023, NEJEZDILI V ÚSEKU CHLUMĚTÍN – KREJCAR po pastvinách. Pasou se tam dost ostrý kousky !!! NA ZÁVOD BUDE ÚSEK PRŮJEZDNÝ !!!

Využijte při tréninku silnici Chlumětínem, v dolní části se na trať znovu napojíte…..

DĚKUJEME….

Na MISTROVSTVÍ ČR GRAVEL v Hlinsku, bude možné bojovat o divoké karty pro možnou účast na MISTROVSTVÍ SVĚTA GRAVEL, které se jede letos opět v Itálii.


Ahoj sportovci, 

ještě jednou touto cestou gratuluju medailistům a všem moc děkuju za účast na našem premiérovém MČR GRAVEL v Hlinsku. Doufám, že se do Hlinska rádi vrátíte i příští rok na náš RIDLEY GRAVEL TOUR 2023.

Rád bych Vás za pořadatele K70 pozval na moc hezký a náročný GRAVELOVÝ závod do Jánských Lázní, kde se v rámci kultovní Krkonošské 70 MTB jede také GRAVEL TROPHY jednotlivců. https://krkonosska70mtb.cz/
Třeba se tam potkáme. 

Z Hlinska zdraví Brudr & comp.

Ahoj sportovci,

nabízíme Vám pozvánku na RIDLEY GRAVEL TOUR 2022 a HLINECKÉHO HŘEBCE 2022.

Brudr & comp. 

Ahoj sportovci,

termín letošní RIDLEY GRAVEL TOUR se blíží, tak Vám nabízíme malou ochutnávku.

Brudr & comp. 

Ahoj sportovci,

letošní ročník našeho závodu RIDLEY GRAVEL TOUR má dvě zvláštnosti. Tou první je fakt, že se pojede v této nové disciplíně historicky poprvé o mistrovské dresy. Mistrovství ČR GRAVEL je velkou výzvou ne jenom pro závodníky, ale i pro nás pořadatele. Uděláme maximum, aby se Vám u nás v Hlinsku líbilo. Druhá trochu netradiční věc (co se pojetí týče) je letošní MTB závod HLINECKÝ HŘEBEC. Bikové tratě v okolí Hlinska jsou v současné době značně poničené, tak jsme přistoupili k variantě HŘEBCE přidružit k RIDLEY GRAVEL TOUR. Jak jsem již několikrát avizoval, tak v jeden den, na téměř stejné trati pojedeme dva nezávislé závody. Podrobnosti najdete v propozicích obou závodů.

Těšíme se na Vás 30.července 2022 v Hlinsku.

Brudr & comp. 

Partneři.

Mediální partner.